motocykle_logo.jpg (6797 bytes)

MOTOCYKLE.DOMECZEK

Pierwsza Prawdziwa Strona Dla Motocyklistów

motocykle_logo.jpg (6797 bytes)

POWRÓT DO STRONY GLÓWNEJ>>>

TOP 100 - najlepszych stron motocyklowych

 

 

W tej sekcji zamieszczam motocykle, które z uwagi na swoje walory zarówno wizualne jak i techniczne uważam za godne uwagi. Sekcja będzie uzupełniania również o Wasze zdjęcia i uwagi.

Na pierwszym miejscu prezentuje modele ze stajni SUZUKI. Osobiście nie miałem motocykla tej marki ale myślę, że jest to tylko kwestia czasu. Importer Suzuki już od końca lat '90 tych poprzez swoje ceny mocno przyciągał do swoich salonów. Pamiętam jak po doświadczeniach z używanymi motocyklami przymierzałem sie do nowej Bandit. Pomimo nie udanych prób mam jednak nadzieję, że jeszcze sprawdzę Suzuki szczególnie, że ostatnio bardzo przypadł mi do gustu poniżej prezentowany model:

Suzuki V-storm 650

Dane: Więcej>>

 

Następną marką, któr przypadła mi do gustu jest Triumph. Muszę przyznać, że w tym roku rozważałem nawet zakup nowego ale będąc na ostatnim MOTO TARGU spontanicznie zakupiłem BMW. Pomimo wszystko prezentuję kilka ciekawych propozycji Trumpha:

Triumph Scrambler

Triumph Speedmaster

Triumph Adventurer (osiągalny jedynie z drugiej ręki)

Pomimo, że jestem świeżym właścicielem BMW muszę przyznać, że momentalnie stałem się fanem tej marki. Nie wiem jeszcze czy opinia, że jak już raz się zacznie jeździć bmw to inne motocykle przejdą do historii, sprawdzi się w moim przypadku. Jednego jednak już jestem pewien: BMW pod względem jakości wykonania zrobiło na mnie duże wrażenie.

BMW R 80B R

Niedługo nowe modele

POGODA
Chcesz pojezdzic w weekend sprawdz aktualne pogode

LISTA MAILINGOWA

Jeżeli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie wpisz swój adres e-mail, zaznacz opcję 'Dodaj' i wciśnij przycisk "OK".